تفاوت فعالیت نکردن درالگوریتم اینستاگرام و یوتوب

بریم باهم الگوریتم این دو اپ لیکیشن و برسی کنیم که اگه یه تایمی داخل هر کدوم فعالیت نداشته باشیم چه اتفاقی برای پیج و کانالمون میوفته؟

اینستاگرام فضاییه برای فعالیت های روزانه و اشتراک گذاری روزانه و لحظه ای.

اما یویتوب واسه گذاشتن ویدیو های سرگرم کننده یا اموزشیه که مهم نیست به صورت روزانه باشه یا نه،

چون اصولا ویدیو هایی که داخل یوتوب میذاریم نیاز به ادیت داره ،نمیشه در لحظه پخششون کرد. در حالی که یوتوب هم استوری و کام یونیتی داره برای ویدیو های لحظه ای .

اما بیسش اتفاقات لحظه ای نیست!

مثلا اگه ما روزی ی پست و 10 تا استوری در اینستاگرام به اشتراک میذاریم اگه به مدت مثلا دوماه در ایسنتاگرام فعالیت نکنیم 60 پست و یه دنیا استوری به ایسنتاگرام بدهکار میشیم و در این حالت پیج ما نابود میشه !!

اما در یوتوب چون فعالیت لحظه ای خیلی کمتر از اینستاست کانالتون کمتر اسیب میبینه چون در یوتوب لازم نیست هر روز پست و استوری بذارید.

در یوتوب باید محتوایی تولید کنید که باعث سرگرمی یا آموزش به مخاطبین بشه و شما واچ تایم بگیرید تا کانالتون مانی تایز بشه و رشد کنید اما اینستاگرام میخواد که شما روزانه فعالیت کنید و تعامل داشته باشید اگ بعد از یه تایم طولانی بیاین اینستاگرام، میبینید که پیجتون به شدت افت کرده در صورتی که ویدیو شما در یوتوب هربار که تماشا شده واچ تایم گرفته و یوتوب اونو و به افراد بیشتری نشون داده و حتی شما رشد کردید.

در نتیجه فعالیت نکردن در اینستاگرام عواقب بیشتری نسبت به یوتوب داره.

نظراتتان را با ما در میان بگذارید ...