چه-زمانی-نباید-پست-بذاریم

چه زمانی نباید پست بذاریم؟

چه زمانی نباید پست بذاریم؟

یکی از راه هایی که 100 درصد برامون فالور میاره و باعث رشدمون میشه همونطور که همیشه گفتیم تولید محتوای درسته!و یکی از مهم ترین بخش های تولید محتوا پست های پیجه!

شما باید روزی یک پست حداقل بذارید چون پست برای پیج شما ریچ و ایمپرشن میاره اگه خوب باشه فالورر میاره و اگه محصول باشه فروش میاره براتون.

ایمپرشن یعنی من وقتی با اکانتم ده بار پست شمارو میبینم 10 تا ایمپرشن براتون میزنه اما اگه من ده بار پست شمارو با اکانتم ببینم یه دونه ریچ میخوره براتون

حالا چرا پست گذاشتن خیلی مهمه چون مثلا وقتی شما از هر پست 10 کا ایمپرشن بگیرید اگ تو هفته 7 تا پست بذارید میشه ماهانه 280 هزار ایمپرشن و این امکان فالوو و دیده شدن شمارو خیلی میبره بالا و رشد میکنید .

اما کجا ها نباید پست بذاریم ؟

وقتایی که پیج شما سرحاله و دائما در حال فالور و لایک گرفتن هستید که خب خیلی هم عالیه به تولید محتواتون با قدرت ادامه بدین اما وقتی شما دارین هر روز فعالیت میکنید و شاهد آنفالو شدن هستید و لایک نمیگیرید و اوضاع پیج بده فعالییتتون رو استوپ کنید و برای یک هفته ده روز فعالیت نکنید چون قطعا دارید یه چیزی و اشتباه انجام میدین .

یا فعالیت غیرمرتبط انجام دادین یا پیجتون خیلی تکراری شده یا محتوای بی کیفیت دارید تولید میکنید. برید توی این مدت برسی کنید که از کدوم پستتون پیج شما شروع به ریزش کرده، پست هاتون و انالیز کنید و ایراد کارتون و پیدا کنید و اون و اصلاح کنید.

حتی شده کلا لایوت و پلن کاری تون رو عوض کنید و یک سری استوری و کوزشن باکس بذارید و با مخاطبینتون ارتباط بگیرید و بهشون این امید رو بدین که با محتوا های عالی قراره برگردین پیششون اینجوری به مخاطبینتون هم حس ارزشمندی میدین و میتونید حسابی رشد کنید.

اگه نتونستید خودتون پیج تون رو درست کنید حتما اون رو به یک تیم حرفه ای بسپارید تا بتونن بهترین درمان رو برای رشد و احیا کردن پیج شما  ارائه بدن و سبک پیجتون رو عوض کنن.

نظراتتان را با ما در میان بگذارید ...